Защитникът на Ливърпул - Анди Робъртсън, коментира домакинското поражение с 0:1

...

Робъртсън: Нямаме право на повече грешки

Защитникът на Ливърпул - Анди Робъртсън, коментира домакинското проваляне с 0:1 във Висшата лига от Кристъл Палас в неделя. Двобоят може да е от решаващо значение в борбата за купата.

Еберечи Езе вкара единствения гол в мача в 14-ата минута, с цел да остави тима на Юрген Клоп трети със 71 точки, колкото има и вторият Арсенал, който също позволи изненадващо проваляне с 0:2 вкъщи от Астън Вила.

Манчестър Сити води със 73 точки шест кръга преди края.

" Трябва да сме съвършени оттук насетне сигурно. Не можем да губим повече точки и дано забележим какво ще създадат другите два тима. Длъжни сме да останем положителни и да не стопираме да се борим.

Трябва да вдигнем всички в съблекалнята, тъй като има доста хора, които са с разтърсено самочувствие, без значение дали са пропуснали гол, изгубили са топката или каквото и да е. Вдигаме се, отиваме още веднъж в четвъртък и даваме всичко от себе си ", сподели Робъртсън.

Следващото посещение на Ливърпул е против Аталанта в четвъртък, а през уикенда следва двубой във Висшата лига против Фулъм.